فایل ورد نظريه تهيه طرح هاي ساختاري- راهبردي (ناحيه اي و محلي)

لینک دانلود

 فایل ورد نظريه تهيه طرح هاي ساختاري- راهبردي (ناحيه اي و محلي) دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد نظريه تهيه طرح هاي ساختاري- راهبردي (ناحيه اي و محلي)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد نظريه تهيه طرح هاي ساختاري- راهبردي (ناحيه اي و محلي)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد نظريه تهيه طرح هاي ساختاري- راهبردي (ناحيه اي و محلي) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : هويت شهر

تعداد صفحات :13

نظریه تهیه "طرح های ساختاری- راهبردی" در شروع فعالیت در دفتر طرح ریزی شهری وزارت مسکن و شهرسازی در اواخر سال 1369 ارائه گردید و بر این اساس تهیه طرح های "توسعه و عمران شهرستان (ناحیه ای)" در چارچوب نظریه مذکور به عنوان اولین گام در ایجاد تحول در نظام شهرسازی کشور آغاز شد. دومین گام در ایجاد تحول در نظام شهرسازی کشور با پیشنهاد تهیه "طرح های ساختاری- راهبردی شهر" به جای طرح های جامع شهری به صورت سنتی و تهیه طرح های تفصیلی "پایه"، "موضعی" و "موضوعی" به جای طرح های تفصیلی (مقیاس محلی)، در سال 1376 برداشته شد. در دوره مسوولیت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران در اواخر سال 1380 اواین اقدام برای تهیه "طرح ساختاری- راهبردی" و طرح های تفصیلی "پایه"، "موضعی" و "موضوعی" برای شهر تهران صورت گرفت و این مهم با تهیه شرح خدمات و انتخاب مهندسین مشاور برای کلیه مناطق شهر تهران آغاز شد.
كلید واژه: نظریه تهیه طرح های ساختاری- راهبردی، طرح های جامع و تفصیلی شهر، طرح های ساختاری- راهبردی، موضعی و موضوعی شهر (محلی)، طرح های توسعه و عمران (ساختاری- راهبردی) شهرستان (ناحیه ای)

توضیحات بیشتر