فایل ورد بررسي تطبيقي مدل هاي تحليل عاملي و دلفي با استفاده از GIS در تشخيص فرسودگي بافت هاي شهري (مطالعه موردي: محله خاک سفيد منطقه چهار شهر تهران)

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي تطبيقي مدل هاي تحليل عاملي و دلفي با استفاده از GIS در تشخيص فرسودگي بافت هاي شهري (مطالعه موردي: محله خاک سفيد منطقه چهار شهر تهران) دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي تطبيقي مدل هاي تحليل عاملي و دلفي با استفاده از GIS در تشخيص فرسودگي بافت هاي شهري (مطالعه موردي: محله خاک سفيد منطقه چهار شهر تهران)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي تطبيقي مدل هاي تحليل عاملي و دلفي با استفاده از GIS در تشخيص فرسودگي بافت هاي شهري (مطالعه موردي: محله خاک سفيد منطقه چهار شهر تهران)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي تطبيقي مدل هاي تحليل عاملي و دلفي با استفاده از GIS در تشخيص فرسودگي بافت هاي شهري (مطالعه موردي: محله خاک سفيد منطقه چهار شهر تهران) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : هويت شهر

تعداد صفحات :16

شهرها مانند موجودات زنده، حیات دارند و اگر در بستر زمان، عوامل برهم زننده تعادل زیستی آنها کنترل نشود، زمینه های زوالشان پدید می آید. یکی از این عوامل برهم زننده، فرسودگی کالبدی بافت ها است. همچنین گسترش روزافزون شهرها و تنوع داده ها، کنترل کلانشهرها را با معضلات اساسی روبرو نموده است. در این میان سیستم اطلاعات مکان با دو ویژگی مدیریت و تحلیل داده ها می تواند در این زمینه راهگشا باشد. هدف از این پژوهش به طور کلی تشخیص بافت های فرسوده کالبدی و تعیین اولویت های مداخله و به طور جزیی کاربست مدل تحلیل عاملی و دلفی با استفاده از GIS می باشد. تحلیل عاملی با توانمندی خود در خلاصه سازی تعداد زیاد شاخص ها و دلفی هم با اولویت بندی شاخص ها بر اساس نظر کارشناسان برنامه ریزان را در رسیدن به هدف هدایت می کنند. محله خاک سفید تهران به سان مصداقی بارز و خصیصه نما، واجد پهنه های فرسوده است. بر این اساس خروجی ها نشان از آن دارد که هر دو مدل به میران بالایی شبیه یکدیگر است و ضریب همبستگی آنها 0.895 است.
كلید واژه: تحلیل عاملی، سیستم اطلاعات مکان، دلفی، ضریب همبستگی، فرسودگی بافت، محله خاک سفید

توضیحات بیشتر