فایل ورد اثر نرخ تغذيه پودر و نسبت سوخت به اکسيژن در فرآيند HVOF بر رفتار خوردگي الکتروشيميايي پوشش هاي NiCr

لینک دانلود

 فایل ورد اثر نرخ تغذيه پودر و نسبت سوخت به اکسيژن در فرآيند HVOF بر رفتار خوردگي الکتروشيميايي پوشش هاي NiCr دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد اثر نرخ تغذيه پودر و نسبت سوخت به اکسيژن در فرآيند HVOF بر رفتار خوردگي الکتروشيميايي پوشش هاي NiCr  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد اثر نرخ تغذيه پودر و نسبت سوخت به اکسيژن در فرآيند HVOF بر رفتار خوردگي الکتروشيميايي پوشش هاي NiCr،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد اثر نرخ تغذيه پودر و نسبت سوخت به اکسيژن در فرآيند HVOF بر رفتار خوردگي الکتروشيميايي پوشش هاي NiCr :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : علوم و مهندسي سطح

تعداد صفحات :20

در این تحقیق پوشش NiCr توسط روش پاشش حرارتی سرعت بالا (HVOF) و تحت شرایط متفاوت از نظر نرخ تغذیه پودر و نسبت سوخت به اکسیژن بر روی نمونه های فولادی ایجاد شد. رفتار خوردگی الکتروشیمیایی پوشش های ایجاد شده در محلول 3.5 درصد نمک طعام و از طریق آزمایشات پلاریزاسیون پتانسیواستاتیک مورد بررسی قرار گرفت. جهت تعیین ویژگی های ساختاری و فازی پوشش ها قبل و بعد از آزمون خوردگی از میکروسکوپ الکترونی روبشی (SEM/EDX) استفاده شد. نتایج بدست آمده نشان داد که نرخ تغذیه پودر و نسبت سوخت به اکسیژن اثر قابل ملاحظه ای بر خواص پوشش های NiCr از جمله میزان تخلخل موجود در پوشش، فازهای اکسیدی موجود، پودرهای ذوب نشده و مقاومت به خوردگی این پوشش ها دارند. نمونه پوششی با نرخ تغذیه پودر 18 گرم بر دقیقه و نسبت سوخت به اکسیژن 1.25 بدلیل میزان تخلخل و مناطق اکسیدی کمتر، بهترین مقاومت به خوردگی را از خود نشان داد.
كلید واژه: پاشش حرارتی سرعت بالا، خوردگی الکتروشیمیایی، پوشش NiCr و تخلخل

توضیحات بیشتر