فایل ورد عنوان فارسي: نظريه پخش و بازتاب انقلاب اسلامي ايران بر عربستان سعودي (عنوان عربي: نظرية الإشاعة و اصداء الثورة الإسلامية في ايران علي العربية السعودية)

لینک دانلود

 فایل ورد عنوان فارسي: نظريه پخش و بازتاب انقلاب اسلامي ايران بر عربستان سعودي (عنوان عربي: نظرية الإشاعة و اصداء الثورة الإسلامية في ايران علي العربية السعودية) دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد عنوان فارسي: نظريه پخش و بازتاب انقلاب اسلامي ايران بر عربستان سعودي (عنوان عربي: نظرية الإشاعة و اصداء الثورة الإسلامية في ايران علي العربية السعودية)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد عنوان فارسي: نظريه پخش و بازتاب انقلاب اسلامي ايران بر عربستان سعودي (عنوان عربي: نظرية الإشاعة و اصداء الثورة الإسلامية في ايران علي العربية السعودية)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد عنوان فارسي: نظريه پخش و بازتاب انقلاب اسلامي ايران بر عربستان سعودي (عنوان عربي: نظرية الإشاعة و اصداء الثورة الإسلامية في ايران علي العربية السعودية) :




نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مطالعات انقلاب اسلامي

تعداد صفحات :20

چکیده فارسی:نظریه پخش یا «اشاعه» یکی از نظریه های رایج در باب توضیح چگونگی انتشار پدیده ها و گسترش ایده ها و اندیشه هاست که در حوزه های متعدد مطالعاتی مطمح نظر پژوهندگان است. در این مقاله تلاش شده است تا ضمن بررسی نظریه پخش و مولفه های مختلف این نظریه، بر اساس این نظریه نشان داده شود که آیا انقلاب اسلامی ایران تاثیری بر عربستان داشته است یا خیر؟ و در صورت مثبت بودن پاسخ به این سوال، این تاثیرگذاری به چه میزان و به چه شکل بوده است؟ نتیجه پژوهش حاضر حاکی از آن است که انقلاب اسلامی ایران بر عربستان سعودی و به ویژه بر شیعیان این کشور، تاثیر قابل توجهی داشته است و نظریه پخش به عنوان چارچوب نظری این تحقیق می تواند این تاثیرگذاری را به خوبی نشان دهد. چکیده عربی:نظریه النشر او الإشاعه تعد واحده من النظریات السائده حول كیفیه انتشار الظواهر و اشاعه الإفكار و الرؤی و التی ینظر الیها من قبل الخبراء فی مجالات بحثیه و دراسیه متعدده. و فی هذا المقال سعی الباحثان و بعد دراسه نظریه الإشاعه و عناصرها المختلفه، الی الإجابه عن هذا السؤال. و هو: هل كان للثوره الإسلامیه فی ایران تأثیر علی السعودیه ام لا؟ و فی حال الإجابه بنعم، فما هو حجم هذا التأثیر و ما هی اشكاله؟ و نتیجه البحث هی ان للثوره الإسلامیه فی ایران تأثیر كبیر علی العربیه السعودیه و خاصه الشیعه هناك، و ان نظریه الإشاعه كأطار نظری للبحث یمكنها ان تبین بشكل جید هذا التأثیر.
كلید واژه: كلیدواژه فارسی: نظریه پخش، انقلاب اسلامی ایران، عربستان سعودی، شیعیان (كلیدواژه عربی: نظریه الإشاعه، الثوره الإسلامیه فی ایران، العربیه السعودیه، الشیعه)

توضیحات بیشتر